ראשי

יקב אדיר וחלב אדיר - מרכז מבקרים

ישוב-  כרם בן זמרה, מושב
    
האתר אינו לקוח של צופית
.יתכן שהפרטים אינם נכונים

על האתר

יקב אדיר וחלב אדיר מזמינים את כולכם ליהנות מהמטעמים יוצאי הדופן של הגבינות והיינות האיכותיים המופקים אצלנו ומגיעים היישר מהמחלבה ומהיקב שלנו למרכז המבקרים אדיר הנמצא בכרם בן זמרה מול נוף כרמים קסום ומשכר.
במקום מוצעים לכם סיור הכולל טעימות גבינות ויין וצפייה בסרטון קצר לכל המשפחה, יין אדיר לצד ארוחות קלות ובריאות, מוזיקה נעימה, חבילות שי ייחודיות ואיכותיות.

יקב אדיר – כרם בן זמרה
במורדות הר אדמון, בלב לבו של הגליל העליון, נמצא יקב משפחתי שהעלה לרמה חדשה את הסטנדרט של היין הישראלי. היקב מייצר יינות איכותיים המשקפים את התנאים הטובים ביותר בהם גדלו ונבצרו ענבים. כל היינות מצטיינים בטעם, גוף וארומה וצמחו באהבת האדמה וייצורם בהשגה יתרה. היינות מיוצרים מענבים שגדלים בכרם בן זמרה, בכרמים שנשתלו אי שם בשנות ה-80 וה-90 בתוך חלקה מובחרת בגליל העליון וניחנים בשילוב מיטבי של אדמות איכותיות ותנאים אופטימליים של מזג אוויר, אשר מעניקים להם את טעמם המפורסם והמשובח. עוד מהקמתו, בשנת 2003, היקב ממשיך להטמיע סטנדרטים גבוהים לכל אורך שלבי ייצור היין ואף זכה למעמד של יקב ישראלי עטור פרסים שמייצר חלק מסדרות היין המשובחות של המדינה.
 
חלב אדיר
במרכז המבקרים תמצאו גם את המחלבה המשפחתית  – חלב אדיר, המייצרת מוצרים מחלב עזים כבר משנת 1995. למחלבה התמחות בייצור גבינות עיזים. הידע המעמיק הגיע מטכנולוגים שהוזמנו מצרפת במקום לישראל ולימדו את מנהל הייצור ואחד מבעלי המחלבה, אליהו אשכנזי, לייצר גבינות רכות, גבינות קשות , גבינות חצי קשות ויוגורט. את הגבינות והיוגורט הטעים אתם מוזמנים לטעום בחנות היין והגבינות במרכז המבקרים.
 
מרכז המבקרים יקב אדיר וחלב אדיר נמצא במושב כרם בן זמרה אז בין אם אתם נכנסים לביקור קצר, או זקוקים לבריחה קלה משגרת היום-יום העמוסה אתם מוזמנים ליהנות משילוב של יין אדיר וגבינות איכותיות ולקבל פינוק אמיתי. הרשו לשלל הטעמים לחדור את נפשכם.
 
שעות פתיחה
ימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00
ימי שישי 09:00-14:00
- נא לתאם ביקורים מראש.

צור קשר

חפש שלח בקשה לצימר תירנים